top of page
חיפוש

יום הולדת בשיא הסטייל

עודכן: 10 בספט׳ 2020

יום הולדת 10 הגיע! וזה לא רק שהיא בת 10 – מחליפה קידומת, מתבגרת, צומחת להיות אישה קטנה עם עקרונות ודעות משלה. זה גם 10 שנים שאני אמא! עשר שנים!!! לא נתפס! 🙂

ולכבוד המאורע החלטתי שאני צריכה לחגוג לה השנה בצורה אחרת. מיוחדת. בדמיוני ראיתי עוגה מושקעת, דגלונים תלויים בכל מקום, חגיגה אינטימית, אולי רק בנות, ומשהו יפה, איכותי, בסטייל כזה, כמו שאני אוהבת….

הכיתה של לורי היא אחת הכיתות המגובשות שאי פעם נתקלתי בהן (זה משהו חיובי ביותר, כן?!?). אבל בניגוד למה שאני שומעת אצל חברותיי, שבנותיהן מזמן חוגגות במסיבות לבנות בלבד, אצלנו העניין הזה לא כל כך מקובל… כולם חוגגים יחד, כל הכיתה, בנים ובנות בהפעלה שמתאימה לשני המינים. וכאמור, זה מקסים ומבורך ונהדר, אבל השנה, יותר מתמיד, הרגיש לי הכי נכון לחגוג במסיבה לבנות בלבד!

תוך תפילות שלא ירגמו אותי באבנים או שנהיה מנודות מהכיתה מחמת המיאוס, יצאתי עם זה לדרך. בהתייעצות משותפת עם לורי החלטנו על ארוחת בוקר מפנקת לבנות והבטחתי לחפש פעילות מושקעת וכייפית. התלהבות נרשמה! כבר מתכון להצלחה. פתחתי קבוצת ווטסאפ לאימהות של כל בנות הכיתה, התנצלתי מראש על ההפרדה וביקשתי שיישרנו את התאריך.

שאלתי פה ושם, התעניינתי וקיבלתי המלצה חמה לפעילות שווה ששבתה את ליבי רק מעצם התיאור: סדנת איור וציור על חולצות עם האמנית המוכשרת, קרן שפילשר. התחלתי לעקוב באינסטגרם, פתאום שמעתי את שמה מהדהד מכל פינה, התמונות היו מזמינות, הרעיון נשמע מדויק והביצוע היה נראה נוטף סטייל וחן. יצאנו לדרך.

האמת היא שהתאהבתי ברעיון: קרן תלמד את הבנות לאייר “על יבש”, במחברת, ואחר כך יציירו על חולצות. זה היה נשמע לי בול לורי ובול מתאים לגיל ולבנות האמורות, ברובן המכריע – יצירתיות ומוכשרות. אבל לא תיארתי לעצמי איזו משקיענית היא קרן וכמה מדליק זה יהיה – גם הדרך כולה, עד לאירוע, וגם חגיגת יום ההולדת עצמה.

קיבלתי מקרן הנחיות בדיוק אילו חולצות לבנות לקנות, התייעצתי עם האימהות איזו מידה לקנות לכל אחת, שריינתי שולחן מתקפל וכיסאות מחברה מצילת נפשות ותכננתי בקפידה את ארוחת הבוקר (פנקייקים מעולים – מתכון יעלה לכאן ממש בקרוב…), את סידור השולחנות, העוגה המפוארת לגיל 10, הקישוטים ושאר הכיבוד.

היה לי המזל הגדול ליפול לידיה המוכשרות של קרן! זה היה בדיוק ההבדל בין ״עוד הפעלה״ לבין סדנה מיוחדת, איכותית, סטייליסטית, עם מלא יחס אישי ותוצרים הורסים שיישארו עוד הרבה זמן אחרי מסיבת יום ההולדת הזו וישמשו את הבנות.

כחודשיים לפניי קרן כבר שאלה איזה נושא לורי אוהבת: האם חד קרן וקאפקייקס כמו כל הבנות או דברים אחרים. לורי, רצינית ובוגרת, הכינה רשימה שכללה גם חד קרן וקאפקייקס, אבל גם אימוג׳י, קקטוסים (בלי עיניים), אננסים, כוכבים, לבבות, ינשופים וים…. מבחר גדול לכל הדעות.

שלחתי לקרן חולצה לבנה שקניתי כדי שתבדוק אותה ותראה אם נוח לצייר עליה והאם הסיבים שבה ארוגים היטב ומתאימים למשימה. החולצה חזרה אלינו מאוירת בקקטוסים מדליקים, “בוגרים” כאלה, ללא עיניים ופרצופים מצחיקים, והייתה יצירת מופת שמחה וייחודית שהתחשק לי ללבוש בעצמי, תוך התעלמות מוחלטת מהעובדה שהיא אינה בגודל שלי…

ליום ההולדת עצמה, קרן הכינה לכל הבנות מחברות מעוצבות משגעות, עם התמה של יום ההולדת – אננס – בהן הן איירו ושרבטו וכל אחת לקחה את שלה איתה הביתה.


את שיעור האיור קרן העבירה ביד רמה ובסבלנות מופתית. שלב אחרי שלב היא לימדה אותן איך לאייר פרה וקאפקייק ועוד כל מיני יפים ועדכניים.

בין שתי הפעילויות – איור וציור על חולצות – עשינו הפסקה קצרה לטקס העוגה, כך שאפילו זה לא התפספס וללורי הייתה הזדמנות לבקש משאלה, לכבות את הנרות ולזכות ברגע התהילה של כל ילדת יומולדת…


ושיהיה לנו רק בשמחות, כמובן!

קרן שפילשר – 052-2751525

13 צפיות0 תגובות

댓글


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page