top of page
חיפוש

תודות ובקשות לשנה שתבוא

כנראה, שיש דברים שלוקח להם זמן עד שהם שוקעים לקרקעית בטוחה, עד שמעכלים אותם ועושים להם עיבוד (מסתבר, שהאמירה הזו תקפה גם לאירועים טובים ומשמחים, ולאו דווקא לאירועים מטלטלים וטראומטיים). לפעמים גם חוויות טובות, מעצימות ומשמחות – דורשות זמן "פרוססינג" משל עצמן.


זה בדיוק מה שקורה לי עם "דלתות נפתחות" #2, אירוע החברות שאירחתי בביתי בשישי האחרון. כל כך הרבה נשים נהדרות הגיעו לפתוח את השנה בכייף, לפנק את עצמן, את המארחות שלהן בחג, או את הקרובים והאהובים שלהן. שמחתי לפגוש את הפנים מאחורי השמות ברשתות החברתיות. נשים שמתכתבות איתי ומגיבות לי באינסטגרם ובפייס, פתאום הפכו להיות ממשיות, והיה מרגש להכיר סוף סוף ואפילו להתחבק. המפגשים האלה – פנים אל פנים, החיבורים הנשיים בעולם האמיתי – הם מרחיבי לב עבורי.


תודה לכולכן שבאתן והקדשתן מזמנכן לבלות את הבוקר בביתי. תודה שרכשתן, תודה שפירגנתן, תודה על המילים הטובות שלכן ועל המתנות הקטנות שפינקתן. תודה על מפגשים עם פנים מוכרות ועל היכרויות וותיקות יותר, ותודה על כל אלו החדשות שנכנסו אל חיי.


תודה ענקית לחברות שלי, האהובות, שתמיד שם עבורי ובאו להרים לי. אוהבת אתכן ממש ומעריכה מאד! ♥


תודה ליוצרות המוכשרות: שלי הנפלאה עם הקרמיקה המשגעת (היו שאמרו שהיו רוכשות את כל השולחן!!!), דלית עם מוצרי הנייר המשמחים, הספרים, הקלפים הטיפוליים וכל שאר ממתקי הנייר שכולנו אוהבות, גלית על התכשיטים ומולי, שכנתי המהממת, על האיורים הדיגיטליים, הקעקועים והמתנות הכי אישיות ומיוחדות.
תודה להורים שלי על התמיכה, העידוד, הבייביסיטר על הילדים יום לפניי (הצלה!), על הביצים בכמויות ועל היין (אבא שלי: איש המשק ושר המשקים שלנו) ועל זה שהייתם איתי בבוקר המיוחד שלי.


תודה לאחותי שלי, שהגיעה לפנק ולפרגן ולהרעיף מחמאות! מוערך כל כך!


ותודה אחרונה אך ענקיסטית, לאישלי - תומריקו, היחיד והמיוחד: על הגיבוי, העזרה הענקית, השוקולד המריר 😂 ועל כך שהוא תמיד זורם עם כל השיגעונות שלי, מפרגן ותומך. בלעדיו - ברור שכל זה היה בלתי אפשרי.אז יצא לי פוסט תודות, שזה כמובן מתבקש, ואולי גם זו דרך טובה לעבד חוויות ואירועים מרגשים שכאלה, שמרגיש כאילו הם מציפים את הלב.השנה, באירוע "דלתות נפתחות" השקתי את התוכנית לאימון קבוצתי: "שמחות קטנות של יום חולין", שתחל ב- 25/10/23. ארבעה מפגשי אימון ליצירת יום-יום משמח ומאפשר יותר. המפגשים יתקיימו אצלי בבית, בין 9:30 ל- 12:30 וכוללים ארוחת בוקר מפנקת, אבל גם הרבה עבודה פנימית באמצעות קלפים, תרגילי כתיבה, טקסטים, סיפורי זן, שירים וחשיבה הכרתית (ימימה), מיינדפולנס וחשיבה חיובית וכמובן – הרבה אססתטיקה חיצונית ופנימית.

אם אתן מחפשות לתת לעצמכן מתנה לשנה החדשה, להתחיל אותה ברגל ימין ולשים דגש על הצמיחה וההתפתחות האישית שלכן, להתחבר פנימה ולהעניק לעצמכן זמן מיוחד ואנרגטי – כתבו לי ואתן לכן פרטים נוספים (עכשיו במחיר הנחה מיוחד, כולל מתנה).


ובלי נדר, בשנה הבאה, באירוע של "דלתות נפתחות" #3, אשיק את הספר שלי. אין לי מושג איך זה יקרה, אין לי לו"ז ואפילו אין לי עדיין הוצאת ספרים. אבל כל זה בכלל לא משנה. כי יש לי חלום ויש לי מלא השראות. יש לי תוכנית, וסקיצות ויש לי המון כוונות בלב. ואנחנו כבר יודעות שמילים בוראות מציאות, אז זה מה שאני עושה עכשיו. בוראת את המציאות של השנה הבאה! וממגנטת לי את השנה הנוכחית לכתיבה ולצילומים יפים, למפגשים משמחים ומעצימים, ללמידה ולהתפתחות עצמית, כדי שהחלום הזה יתממש.


ומה החלום שלכן לשנה החדשה? כבר סיפרתי לכן שבכל שנה, קצת לפני ראש השנה, אני כותבת לעצמי תודות על השנה שהייתה, ובקשות לשנה שתבוא. תשומת הלב לזה היא כה חשובה, בעיניי. ועצם הכתיבה משחררת איזו בקשה אמיתית ליקום, והיתכנות לממשה. אז מה תכתבו השנה? מה תבקשו? מה תרצו שיקרה? אני סקרנית לשמוע...


מאחלת לכולנו שנה של הגשמות. בריאות לרוב, ושקט פנימי - כזה שיאפשר צמיחה וגדילה, חיבור פנימה וחלימת חלומות - שסופם להתממש. בשורות טובות לכולנו ♥

99 צפיות0 תגובות

Comments


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page