top of page
חיפוש

השער הירוק (והטבה, כה שווה!)

עולמות ה״אסתטיקה״ מזמנים אל חיי נשים מהממות, שהן בדיוק הטעם שלי. הן אוהבות את אותם הכלים היפים שנאה להגיש בהם, פרחים מדברים אל ליבן והן שותפות לאפקט מרים הנפש שיש בהם, הן מעריכות נראות ועיצוב ודברים מוקפדים, ומעבר לכל הנראות הפיזית הזו, מאחורי החיצונית של הדברים, תחומי העניין שלנו - משותפים ומשיקים.


אין לי אפילו מושג איך נוצר הקשר ביני לבין אליאן, אבל זה קרה הודות למרחב האינסטגרמי המופלא וזה היה חיבור טבעי ומתבקש. איכשהו, עבר מלא זמן עד שהצלחנו להיפגש פנים אל פנים אבל ההמתנה הייתה ממש שווה כי המפגש הזה היה חוויה בפני עצמו והוליד שת"פ מקסים.אליאן, הגיעה אליי ״אחרי סרוויס ערב״, לדבריה. באמצע השבוע, בשעת ערב לא כל כך מוקדמת. ממש הבנתי לליבה, והזדהיתי מאיך שנראה יומה - כאמא עובדת לארבעה.

בימים, אליאן עובדת בתחום ההיי-טק , אבל לא מוותרת גם על לעשות לנשמתה. ״גרינגייט זו אהבה, זה לנפש״, אומרת היבואנית הבלעדית בארץ של מוצרי גרינגייט היפהפיים.למי שפחות מכירה, גרינגייט הוא מותג דני במקור (מדנמרק) והוא מאופיין בסגנון רומנטי, שאבי שיק משהו, והוא כל כך קלאסי, על-זמני ויפה בעיניי. למי ששומעת דנמרק ומיד חושבת על סגנון נורדי, גרינגייט הוא לא הכתובת הנכונה. המוצרים האלה הם פרחוניים, בעיצוב רומנטי רך, ולמי שאוהבת את הסגנון הזה - קשה להפסיק להתפעל מכל מה שיש לחברה הזו להציע. ספלים הורסים, צלחות מעוטרות, מפיות ומגבות מטבח מהסרטים, כריות לבית ועוד ועוד. האתר שלהם בחו"ל הוא מקום להשראה והתרחבות הלב, ואני פשוט נהנית לשייט בו, לקבל רעיונות או לשהות בו. זה פשוט עושה טוב על הנשמה.אחרי הלידה השלישית ועם הרצון להיות יותר נוכחת בבית ועם הילדים, החלה אליאן למכור את המוצרים המיובאים בביתה. משראתה כי טוב, החליטה באומץ לפתוח חנות עם בת דודתה, רונה. לימים, הייתה זו ״דוטי״ ברחוב אוסישקין ברמת השרון, חנות שאצרה בתוכה את מוצרי המלמין של Rice, קרמיקה מיוחדת של דניאלה ארד, הקרמיקאית הכה מוכשרת, ומוצרי גרינגייט השווים. במשך 4 שנים פעלה החנות הזו ומעט לפני הקורונה, החליטו אליאן ורונה שמספיק ודי. ״האומץ האמיתי לא היה לפתוח חנות ולהיות עצמאית, אלא לסגור את החנות״, מודה אליאן. הן סגרו לפני כ- 7 שנים, ואחרי שנה של הפוגה - המשיכו במכירות הביתיות. כל הטוב הזה מתנקז לביתה של אליאן ברעננה: היא מביאה משלוח עם דברים משובחים שנבחרים בקפידה, ואנחנו מגיעות אליה הביתה בתיאום מראש. אפשר גם לשלוח אליה ווטסאפ והיא תשלח אליכן תמונות עם כל המבחר שיש. אתן תבחרו ותחכו לשליח שיגיע אליכן עם כל השלמות שבחרתן.המוצרים של גרינגייט זה "ריצה למרחקים ארוכים". למעשה, מדובר באוסף שמלקטים במשך שנים. זה לא הסרוויס שתקנו ל-24 איש, אלא פריטים שתתחדשו בהם מכל קולקציה, ויתחברו לכדי אסופה מושלמת. שום צלחת לא זהה לקודמתה, אבל היא מתחברת עם שאר הדברים שכבר יש לכן בבית ולאלה שיגיעו בהמשך, והאווירה היא רכה ו-ווינטג׳ית, חגיגית ומזמינה להתפנק עם קפה ועוגה, ועם כד מלא פרחים, שממלא גם את הלב!את המפגש האחרון של ״אסתטיקה משפחתית״ בנושא: הבית, אירחתי בחסות המוצרים היפהפיים של גרינגייט. צלחות הגשה קטנות, כדים לשתייה ואגרטלים לפרחים. מפיות הורסות ומגבות פרחוניות משגעות שתליתי ליופי על התנור והן תמיד מתקשרות אצלי לביתיות חמימה ואוהבת. כל התמונות בפוסט הן מאותו בוקר נשי ומפנק.אליאן, בנדיבותה הרבה, מציעה לכן עכשיו 15% הנחה על כל פריטי גרינגייט, לכל חודש פברואר. אם אתן מתחברות לסגנון הזה - אני ממליצה לכן בחום להתחיל את האוסף שלכן עכשיו, ולהשתמש בתבונה בהנחה המפנקת הזו.

אז צרו קשר עם אליאן בהקדם, כתבו לה שהגעתן דרך ההטבה ב״דלתות״, ואל תשכחו לשלוח לי אחר כך את התמונות היפות של הפריטים שבחרתן - אצלכן בבית. כי אין, פשוט אין כמו בבית.אליאן - 052-8549272

תהנו!254 צפיות0 תגובות

Comentários


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page