top of page
חיפוש

יום שישי, את יודעת

יש את אלה שקנאיות לימי שישי שלהן. הן מציינות שזה היום הזוגי שלהן, או הבוקר היחיד בשבוע שיש להן לסידורים ועניינים.

יש את אלה שרוצות, ממש משוועות להגיע, אבל לא יכולות להתחייב. עבור חלקן האחר, זה יותר מדיי זמן מראש כדי להגיד ״כן״ ולבוא, ועבור אחרות, להירשם באותו שבוע - זו התראה קצרה מדיי.

יש את אלה שמעוניינות לבוא, אבל התאריך לא מתאים להן ויש מי שזה קוסם לה ותגיע בהמשך.

אני מבינה את כולן ומכבדת את הלייף-סטייל של כל אחת ואחת ובטוחה שהכל מדוייק, והכל בזמן הנכון לו, ובסוף ניפגש - בדיוק כשזה יתאים.אבל יש גם את אלה שלא מוותרות (לשמחתי הרבה).

ומגיעות (אפילו חוזרות - בפעם השנייה והשלישית. "נוסעות מתמידות" ♥).

ונהנות עד מאד.

ויוצאות מאצלי בצהרי שישי מלאות אנרגיה, ועם לב פתוח, והרבה אוויר במפרשים, ואחרי זה ממשיכות להתארגנויות לקראת שישי, ואני כל כך מעריכה את היכולת הזו, להיות ב-גם וגם, להנות מכל העולמות, להתארגן מראש וגם לדאוג לעצמכן, לנשמתכן.בשישי האחרון אירחתי בביתי מפגש נוסף של ״אסתטיקה משפחתית״ והפעם בנושא לייף-סטייל. הייתה לנו ארוחת בוקר טובה, ושולחן נשי של חיבורים והיכרויות חדשות, ותוכן שלי בנושא לייף-סטייל ממגוון היבטים (נראות, עזרים חיצוניים, השראות ונתינה), כשלכל אלו התייחסתי מההיבט של אסתטיקה חיצונית (זו שכולנו מכירות ורואות בעיניים), ואסתטיקה פנימית (זו של הלב, שקשורה ברווחה האישית שלנו, בחיבור הפנימי, בהקשבה העצמית וב-וולנס שלנו).ו"הדובדבן שבקצפת" היה סדנת סטיילינג קצרה, אך מאד מועילה של רונה ברזילי, הסטייליסטית שמלווה אותי כבר שנים, בכל מיני צמתים בחיים. רונה נתנה לנו סקירה פרקטית על מבני גוף ועל גוון עור הפנים, הסבירה אילו צבעים מתאימים למי ומה המבנה של כל אחת, מה נכון לה ואילו גזרות יחמיאו למי. היה שימושי, ממוקד, אסתטי ואישי ואין ספק שכל אחת יצאה עם עוד מידע וכלים בתוך ״תרמיל הגב״ הדמיוני שלה. כל אחת גם קיבלה ״שקית הפתעות״ בסיום ונשלחה לדרכה עם חיבור וחיבוק, חיוך וחומר למחשבה, טיפים, הצעות, המלצות וגם הטבות.אז לכאורה זה נשמע פשוט.

מפגש נשי שהוא גם תוכן וגם ערך וגם חיבורים וגם אוכל.

אבל מסתבר שזה לא כזה פשוט - לייצר תרכובת כזו נשית איכותית, פתוחה, משתפת, חכמה שתיצור אנרגיה כזו טובה.

לשמחתי הרבה, גם הפעם זה הצליח, ואני מודה מקרב לב לכל מי שהשתתפה במפגש הזה, ״הקריבה״ את השישי שלה ובאה לתת מעצמה (וגם לקבל).

תודה ענקית לכל המוכשרות שהעניקו לבנות הטבות שוות לרכישה. תודה לשלי, "תכשיטנית הבית" הנפלאה שלי, למולי, המאיירת הסופר-מוכשרת שפינקה אותנו ממש, ולרונה הסטייליסטית.

איזו דרך נפלאה להיפרד מ-2022 ולקבל בברכה שנה אזרחית חדשה.ב-20/1/23 אקיים מפגש חוזר של ״אסתטיקה משפחתית״, בנושא הבית. נדבר על הבית מההיבט העיצובי, האסתטי, הרגשי והמנטלי. נשוחח על עיצוב פנים ועל כלים יפים לאירוח והגשה. נדבר על אומנות, על סדר, ארגון ואסתטיקה נכונה. נדון בחדרי ילדים ופינות עבודה ונרחיב אופקים על תורות כמו פנג שוואי והוגה. נדסקס את הבחירות שאנחנו עושות בהקשר לבית ונבדוק כיצד ניתן לשדרג את הבית שלנו, כדי לקבל תוצאה משביעת רצון, שתואמת את הסיפור שלנו, שמתאימה לנו ולהלך החיים שלנו, ושכייף לנו לשהות בה.

השראות, המלצות, רעיונות והטבות יינתנו לאורך כל המפגש.

ההרשמה נפתחה ואתן ממש מוזמנות להגיע.מאחלת לכולכן שנה אזרחית מבורכת. שנה של איזונים והגשמות, בריאות ובשורות טובות. שנה שבה נתכנן נכון, שנתארגן מראש ונזין ן את נפשנו בערך, בתוכן, באנרגיה טובה ובהרבה אהבה עצמית.137 צפיות0 תגובות

Comments


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page