top of page
חיפוש

על חלומות, חברות ותודות

חברות טובות שאלו אותי בשבוע האחרון אם אני מצליחה להירדם בלילות ואם אני ישנה בכלל, לאור כל ההתארגנויות, הסידורים וההכנות לקראת אירוע החברות, "דלתות נפתחות", שהתקיים בשישי האחרון בביתי. אבל אמא שלי, שמכירה אותי היטב, שאלה אותי את השאלה הזו רק למחרת האירוע: ״ישנת? הצלחת להירדם?״, והתשובה כמובן הייתה, שלא כל כך…. הייתי מרוגשת מדיי, ממש מוצפת, והתחושה הייתה שעוד אזדקק לזמן כדי להכיל את כל הטוב שהיה בשישי בבוקר, לעכל ולעבד את החוויה הנדירה הזו, שהייתה מלאת האהבה.זה לא היה סתם אירוע ביום שישי האחרון. זה היה החלום שלי. הרבה זמן שגלגלתי לי בראש את הרעיון - לפתוח את ביתי, לארח חברות, להכיר נשים חדשות ומקסימות, לתת פלטפורמה ליוצרות מוכשרות למכור את מרכולתן ולעשות חגיגה נשית, חווייתית ומשובחת. חלמתי את זה, כתבתי את זה, ובחודשים האחרונים גם דיברתי את זה. הקורונה קצת עיכבה לי את התוכניות אבל ביום שישי זה סוף סוף קרה ולכבוד השקת הספר הדיגיטלי שלי, ״אסתטיקה משפחתית- המדריך השלם לחיים אסתטיים״, ופתיחת החנות באתר, קיימתי בביתי אירוע חברות בוטיקי ונשי במיוחד, שהיה הרבה מעבר למה שיכולתי לדמיין.התארחה בו שלי גרשקוביץ, תכשיטנית מהממת עם אנרגיה מהסרטים, הדר מלאך, קרמיקאית מוכשרת עם פריטי קרמיקה שימושיים ויפים, והבוצ׳רים ומוצרי העץ היפים של ״עץ דויד״ הגיעו הישר מבית שמש עם צליל ורפאל החרוצים והמקסימים. הנרות הטובים של אביבה מ״בחצר״ הגיעו אליי ממושב גיאה והיו לנו מלא עוגות שאפיתי לכבודכן, חלות טובות לשבת, ופרחים משמחי לב באיכות מעולה. חוויה כוללת לבית, למטבח, לעצמכן, או כמתנה למארחות שלכן בחג, או כפינוק לחברה טובה. איזה שפע! ליבי עלה על גדותיו.
חייבת לפתוח כאן כוכבית קטנה ולהתוודות שברגעי השיא באירוע, כשכמויות של נשים מדהימות נהרו אליי הביתה, חשתי כב״פיצול אישיות״. נורא רציתי גם לארח וגם לקשקש עם הבאות. רציתי להיפרד כמו שצריך או לקבל פנים כמו שאני אוהבת, עם התייחסות מלאה וחיבוק חם. הייתי צריכה למכור, להחזיר עודף, להסביר על ״אסתטיקה משפחתית״, להביא שקיות, לצלם, להעלות לרשתות. ואחרי הכל , אני רק בנאדם אחד… למרות השתדלות מקסימלית מצידי, היה לי קשוח לעשות הכל בבת אחת. אז מי ששאלה אותי משהו ולא נענתה, מי שביקשה טלפון של מאיירת מומלצת, מי שרצתה עוד פרטים על ״אסתטיקה משפחתית״ ולא הצלחתי לתת לה את מלוא תשומת הלב - אנא קבלו את התנצלותי הכנה. באמת שהיה לי מאתגר להיות בו זמנית, בכל כך הרבה מובנים ותפקידים. בבקשה כתבו לי בפרטי אם התחלנו לדבר על משהו מסוים, ולא קיבלתן מענה.
האירוע בשישי היה הצלחה אדירה, הרבה מעל למצופה והצלחתו הייתה כל כולה, בזכותכן. חברות אמת קרובות שלי, שכנות, ״בנות אסתטיקה״ שהיו בקורסים ובסדנאות שלי בעבר, חברות ממסגרות משותפות עם הילדים שבאו לפרגן והרבה נשים מקסימות, שאתן חלקן הכרתי רק מהרשתות החברתיות והפכו לממשיות, כשקישרנו שמות לפנים. תענוג אמיתי!!! תודה לכולכן על הבעת האמון, על הרכישות ברוחב לב, על האהבה שהרעפתן עלינו, על האנרגיה הטובה שהבאתן איתכן ועל שהגשמתן לי חלום. כי בדיוק ככה מתחילים שנה חדשה! עם הגשמת חלומות, כאלה שחושבים עליהם שנים ולא מוותרים עליהם, גם אם לעיתים הם נראים בלתי אפשריים.איך אני אוהבת חלומות!!! עד כדי כך הנושא מרתק אותי, שכתבתי סדנא שלמה בנושא ("חלומות וניצוצות"), שאשוב לקיימה בחודשי החורף, בפורמט מעט אחר מבעבר. אז ספרו לי מה החלום שלכן. לפעמים עצם השיתוף או כתיבתו שחור על גבי לבן – הם מעיין התחייבות לעשייה ולהגשמה והם עוד צעד לקראת מימושו. והרי זה מתבקש בפתחה של שנה חדשה. לכתוב חלומות ודברים שנרצה להגשים בשנה שתבוא עלינו לטובה.ואסיים ב"פינת התודות", כי אי אפשר בלי: תודה מיוחדת לחבר הכי טוב שלי, לאיש שאיתי, זה שמאמין בי תמיד, תומך, עוזר, ולא בוחל בשום אמצעי כדי להגשים לי ואיתי את כל החלומות שלי. אוהבת אותך בכל ליבי! תודות לבנות הנהדרות שלי, לורי ונלי, שהתרגשו יחד איתי (״אמא, מחר זה היום שלך!!!"), שארזו, והכינו קפה קר, ומיתגו והיו שם בשבילי.


תודה לבנים המקסימים שלי, מייקי ואנדי, שהתרגשו עבורי ועזרו לאורך השבוע, ואפילו נתנו יד ליוצרות בגמר האירוע וסייעו לארוז את מרכולתן.


תודה להורים שלי, שהגיעו במיוחד לאירוע אחרי חודש וחצי שלא התראינו. תודה לאבא שלי, הברמן ושר המשקים ולאמא שלי על הרוח הגבית. וכמובן, תודה לכן ועליכן!!! ♥ שתמיד נזכור להיות בהודיה ושליבנו תמיד יהיה מלא בכל הדברים, שיוצרים אסתטיקה פנימית משובחת.


כמעט שנה טובה! (מתכון מתוק לחג יופץ כאן בקרוב, כך שממליצה לכן להירשם עכשיו לרשימת התפוצה, שלא תפספסו)

119 צפיות0 תגובות

Comments


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page