top of page
חיפוש

חמש המלצות בחודש - אמילי יחזקאל

זוכרות את מדור הקסם?

מקום של פירגון ומילה טובה למישהי שאני מעריכה ואוהבת את פועלה וחושבת שראוי שגם אתן תכירו. אך מעבר לזה, זו גם הזדמנות לקבל ממנה חמש המלצות שוות בכל נושא ותחום שהוא. אני מאמינה בהרחבת מעגלי ההיכרות שלנו ובטוחה שאפשר להנות משירותים ומוצרים טובים של עסקים קטנים ולפרגן להם על הדרך. אז החודש, במדור המושלם הזה, של נשים מיוחדות עם המלצות שוות, מתארחת בחורה מיוחדת במינה. הכרתי אותה בזכות הדברים המיוחדים שהיא יוצרת - תיקי עור ומוצרים נלווים מעור, בעיצוב וגימור הורסים, אבל מעבר לכך, היא אישיות. אי אפשר שלא להתאהב בה. היא שונה מכל מה שהוא מיינסטרים ורגיל ופשוט, בעיניי. קבלו את אמילי יחזקאל.אמילי נשואה לשי, ואמא לארבעה. והיא כאמור הבעלים והמעצבת המוכשרת שעומדת מאחורי EMILI, המותג היפה הזה לתיקי עור, המעוצבים בקו נקי וחכם, ואקססוריז משלימים ויפים ביותר. והיא אומרת כך:


"חמש המלצות לדנה 'זרקו' אותי ל - 'מה תקחי איתך לאי בודד?'

חומר או רוח?

אני שניהם יחד במקביל. משיח רכוב על חמור זה הרוח על החומר, אבל באופן המקביל זה לזה. בשבילי, זה החיים שלי", אומרת אמילי. "באסתטיקה, כמו באסתטיקה, אם בפנימיות של הדברים אין תוכן ואהבה, אז זה לא באמת נוגע. לא מחזיק מים". זוכרות שאמרתי לכן שמדובר באישה מיוחדת מאד?

אז קבלו את חמשת ההמלצות הלא שגרתיות שלה (ויחד עם זאת, הכל-כך מדוייקות לחיים):

1. שמחה - מחשבה יוצרת מציאות. אני מאמינה גדולה בזה ומשתדלת ליישם. שמחה היא התרופה לכל המחלות והיא מועילה לעור הפנים יותר מכל סרום או טיפול אנטי-אייג'ינג.2. השקעה - במה שאנחנו אוהבים ובמי שאנחנו אוהבים. זה בניראות של הכלי שאגיש בו לילדים את ארוחת הצהריים, בצמחייה היפה שלי כדי שתצמח, באיש שלי, בבית, בעצמי - אם זה לימוד שאני אוהבת, או נעליים יפות. ההשקעה מייצרת חיבור ביני לבין הדבר עצמו וזה לבד מצמיח אהבה.


3. חופשה - כל אחת ומה שמטעין לה את המצברים.

בין אם זה ריזורט מפנק ובין אם טיול בטבע, בפשטות. רק לצאת ולהטעין מצברים כדי להתחדש.4. ספר טוב - יש לי המון ספרים מעולים שכל אחד הוא עולם, אבל בחרתי להמליץ על ספר הנקרא: "סודות השפה העברית". כתב אותו במשך 14 שנים בחור מדהים בשם דנדן, וזה ספר שהוא אוצר גדול מאד. יש בו רוחב ועומק אינסופי.5. הופעה חיה - מוסיקה זה החיים ואין כמו הופעה טובה. זה כיף, זה משחרר, זה מחייה.


איזה המלצות מעולות. במיוחד ברוח יום האישה ועידן ה- wellness שאנו חיות בו, ובכלל - הן טובות ונכונות לכל יום. פשוטות לכאורה, ויחד עם זאת, ממש לא מובנות מאליהן. תודה רבה עלייך, אמילי, מוכשרת ומיוחדת שאת ♥ מוזמנות לעקוב אחריה באינסטוש, ולהתעלף על כל מה שהיא מייצרת, אורזת, מטביעה (שמות ומילים בזהב על מוצרי עור), ולהתאהב בדמות המיוחדת שהיא. ואם בא לכן לראות את כל הטוב שיש לה להציע, בקרו באתר שלה.


האם יש לכן רעיון למישהי שאני חייבת להכיר? מישהי עם טעם משובח? מישהי שאפשר לפרגן לה וגם תשמח לפזר המלצות משלה? כתבו לי.

ונתראה פה בחודש הבא, עם חמש המלצות שוות נוספות.
151 צפיות0 תגובות

Kommentare


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page