top of page
חיפוש

קוקורן וחיות אחרות

עודכן: 10 בספט׳ 2020

הגדולים עשו תוכנית. הם ביקשו ללכת לסרט בשבת ואפילו החליטו על הסרט הרצוי. הבטיחו שזה מתאים גם לנלי. והקטנה הזו שמעה סרט ומיד ביקשה: ״קוקורן!״ שובבה!!! אז איך אפשר לסרב לתכנון קפדני ולקוקורן!?!? זהו, שאי אפשר! אבל ליתר בטחון בדקתי פה ושם לגבי הסרט, שבאמת היה נראה מתאים לכל שכבות הגיל אצלנו והזמנתי לנו.

IMG_0859

פרויקט לא קל לקחת שלושה ילדים לסרט ולהיות מבוגר אחראי בודד. מלחיץ משהו! לכל אחד הצרכים והרצונות שלו, רק נגמלנו מחיתול ויש לנו ענייני פיפי וריצות לשירותים (שזה היה הכי מטריד מבחינתי), ובכלל – לחצות איתם כביש (אין מספיק ידיים לתת), ולהסתובב ברחבי הסינמה-סיטי מבלי לאבד אף אחד… איך אומר!?! קצת מלחיץ… אבל זו הייתה המשימה, והצדעתי לה באהבה, וידעתי שאעשה אותה הכי טוב שאפשר. וכך היה. מחשבות בוראות מציאות!?! כנראה…

IMG_0828

הסרט ״החיים הסודיים של חיות המחמד״ הוקרן באגף החדש של הסינמה סיטי, מייד בכניסה, מצד ימין, מול הקופות. גם שם יש עמדה מפוארת של פופקורן וחבריו, והכל חדיש חדש ומחודש. היה נחמד לחנוך אזור כזה, עם כל הדמויות החדשות שמוצבות שם וכל התגליות המרעישות…

IMG_0804

כמה דברים שהיו פחות חמודים: חצי שעה (!) של פרסומות וקדימונים הצליחה קצת להרגיז אותי. חשבתי ש-10 דקות, רבע שעה גג יספיקו אבל זה נמשך ונמשך והסרט – שהיה אמור להתחיל ב-11:30 למעשה הוקרן רק ב-12! וכתוצאה מכך זמן הסיום (94 דקות סה״כ) נדחה בהתאמה והקטנה המתוקה שלי כבר הייתה די עייפה…

מלבד זאת, אל תזמינו אף פעם מקום מעל אזור הנכים. רציתי מקום שיהיה בתחילת השורה, כדי שאם נצטרך לשירותים עם נלי, אוכל מייד לרוץ מבלי להפריע לצופים האחרים….  שיערתי, שבצד של מושבי הנכים – ממוקמת היציאה ואכן צדקתי! אלא שלא לקחתי בחשבון שלפנינו תמתח קורת ברזל שתחצה לנו את המסך לחצי והקטנים יתקשו לראות מסך נקי ושלם ללא בוסטר (שגם את זה הייתי צריכה ללכת, לחפש, לבקש במיוחד ולקחת בעצמי עבור ילדיי… לא מבינה מדוע לא שמים בוסטרים בכניסה לכל אולם שמקרין סרט ילדים…) בקיצור, אלה המקומות הפחות מוצלחים בעיניי וקחו בחשבון הפרעות בצפייה.

הסרט היה חמוד להפליא. עלילתו מתרחשת בניו-יורק אהובתי ולמרות שהסרט הוא סרט אנימציה, הוא הצליח להעביר בצורה מקסימה את העיר המעולה הזו ועשה לי געגוע אליה… הדמויות עוברות נפלא, מלאות הבעה ורגש, למרות שכולן מצוירות. העלילה נסובה סביב העובדה שהחיים של חיות המחמד מתחילים, למעשה, כשכולם (הבעלים שלהם) עוזבים בבוקר את הבית ויוצאים לעבודה ולענייניהם. לכלבים ולחתולים, לדג ולתוכי חיים שלמים משל עצמם, מלאי הרפתקאות ורגש, אשר חומקים מכל עין אנושית.

IMG_0812
IMG_0844

מקס הכלב של קייטי, דיוק- הכלב שחובר אליו, גאדג׳ט, קלואי החתולה השמנה, פפי, ג׳ינו הדג ועוד רבים אחרים עוברים שלל חוויות והתנסויות, כשהם נשארים לבד בבית. הם פוגשים בחברים מפוקפקים, נמלטים מידי העירייה ומכלאותיה וכולם מחפשים קצת אהבה.

IMG_0833
IMG_0806

היו קטעים מתוקים, שבהם הילדים פשוט התפוצצו מצחוק (ולי לא נותר אלא ללכת בעקבותיהם…) דלי ענק של פופקורן נחלק בין השלושה ונטרף כולו, ואפילו לא היו גיחות מיותרות לשירותים והכבוד הוא לנלי! אז אם אתם מחפשים פעילות משפחתית, כזו שמתאימה לכל הילדים ולכל הגילאים, וגם לא מזיקה להורים, אם בא לכם לברוח מהחום הגדול למזגן ולטחון קוקורן למכביר, ממליצה לכם באהבה!


IMG_0818

9 צפיות0 תגובות

Comments


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page