top of page
חיפוש

על “פינטרסט אהובי” ושאר פינוקים

עודכן: 10 בספט׳ 2020

לא פעם אני כותבת כאן שהתמונות לקוחות מ-“פינטרסט אהובי” ולמרות שאני יודעת שזה נשמע דבילי לחלוטין, אני באמת מרגישה שהפינטרסט הזה הוא אהוב יקר. הוא כמו חבר. יקר ומלא תוכן, עניין, ממלא בהשראה ורעיונות טובים, נותן עצות גם כשלא מבקשים (פשוט כי מסתכלים בו) והוא תמיד שם לצידי. אהוב חשוב במיוחד!

אז הרבה לפני שחופשת הפסח הגיעה, נרשמתי לסדנת פינטרסט אצל תמרי סלונים ליבס. ולא בלי לבטים. מצד אחד – סיקרן אותי מאד הקונספט ורציתי להכיר לעומק את הכלי המופלא הזה, שנקרא ״פינטרסט״ ותמיד ממגנט אותי אליו בלי מאמץ וממלא אותי ברעיונות ועושר מחשבתי. מצד שני, הייתי בתחילתו של הריון. רק המחשבה להגיע לאבן יהודה בשעות הבוקר המוקדמות – הפרה את שלוותי. וכבר נרשמתי בעבר לסדנאות קרובות יותר אל הבית, אבל רק חיפושי החנייה באזור כבר עשו לי חוסר חשק להצטרף ולהעביר שם חצי יום. הצטערתי על זה כל כך!!! אמנם בתירוצים של מפונקות עסקינן, אבל היי, זה אמור להיות ״יום כייף״, הנאה והשראה ואם זה כבר מתחיל עקום, אולי מוטב לוותר. אבל מה שהכי הכריע בסופו של דבר וגרם לי להירשם, היה הצורך שיהיה לי משהו לצפות לו לאחר חופשת הפסח עם הילדים 🙂 הייתי צריכה Something to look forward to. משהו שיהיה מעבר לפינה, שירגש אותי, שיהיה בשבילי ועבורי נטו. וזה עבד! כל חופשת הפסח עברה עליי במחשבה ובציפייה ליום הזה, שהוא שלי, למעני, וחופשי מילדודס ומהתחייבויות אחרות ורק בשביל טרום-ההתרגשות שהייתה מנת חלקי קודם לסדנא – היה שווה להירשם!!!

אז תשאלו איך היה? ובכן, היה מהמם!!!! הסדנא לא אכזבה והיה בוקר קסום במיוחד. הסטודיו של תמרי שוכן כאמור באבן יהודה, ברחוב שקט ושופע חניה – כבר התחלה מעולה ליום כייפי. הגעתי אל תוך חיבוק חם ועוטף של תמרי, על אף שלא הכרנו קודם, פשוט כי היא כזו: חמה, נעימה ובאנרגיה טובה ומזמינה. הסטודיו שלה היה מלא השראה: מלא מגזינים על שולחנות מדליקים, תמונות ומשפטי השראה תלויים פה ושם, מסך ענק ומוכן להקרנת המצגת וכיבוד משגע, כיד המלך. הכל היה אסתטי, טעים ונעים לעין – עוד שלב בדרך להנאה צרופה!!!

היינו כ-7 בנות סך הכל. סדנה אינטימית לכל הדעות, ואיכותית ביותר. נשים שכולן אינטליגנטיות ועולמן מלא ושופע, ובאו להלעיט את עצמן בעוד השראה, להתמלא בעוד רעיונות, ולהבין קצת יותר. תוכן הסדנא היה אף הוא מרתק ודחוס באינפורמציה.

תמרי סיפרה שהיא בוגרת “שנקר” בעיצוב אופנה ושנים הייתה מעצבת בכירה בתעשייה בארץ. בתפקידה האחרון שימשה כמעט שבע שנים כמעצבת הראשית של ״דלתא״. בתור ילדה, סיפרה תמרי, הייתה אספנית של דברים: היא גזרה תמונות מעיתונים, אספה ושמרה גם כל מיני דברים אחרים. היא איירה וגם כתבה מגיל מאד צעיר, ככה שה- DNA שלה היה מאד ברור וכיום מובן מדוע החיבור הטבעי לפינטרסט, לאוסף של תמונות, מילים, רעיונות ואוספים.

כיום היא בלוגרית, מנחת סדנאות לוחות חזון, מרצה ומעצבת. היא מאסטרית בכל רזי הפינטרסט, ותיתן לכם עשרות טיפים איך לארגן לוחות השראה כאלו משלכם, איך כדאי לקדם מוצר, עסק או בלוג, אחרי מי כדאי לעקוב, איך מחפשים בצורה מצומצמת ו / או רחבה יותר ועוד ועוד.

נהניתי מבוקר מקסים, גדוש ועמוס (9:30 עד 13:00), מההפסקות הקצרות, מהשיחות עם הבנות ומהנתינה האבסולוטית של תמרי, שעושה הכל בחן ובנועם ובאהבה רבה. וכמובן, יצאתי עם תובנות, הרהורים ותהיות כיצד להמשיך. מרגישה שדברים מקוננים בי וזה רק עניין של זמן עד שיסתדרו לי בראש ויפרצו החוצה בצורה מעשית ובונה. פינטרסט אהובי, אני עוד אפתיע!!! ♥

״לקינוח״ עצרתי בחנות יפהפייה במרכז (המייסדים 70, אבן יהודה), בשם ״להלו – רגעי ילדות״. קניתי מעט דברים לבנות (מחברת יפה, קשה לשיער) ועצרתי בחנות הטבעונית שליד (״מאיה בוטיקטבע״- המייסדים 66) כדי לקנות עוגת פירות יבשים מהממת, שאכלנו קודם לכן בסדנא. ולבסוף, קפה וסלט ב״מלכין״ רגע לפני שחוזרים הביתה. ישבתי לי בשמש, בחצר הנעימה, וספגתי רגעים שקטים שלי עם עצמי ועם מחשבותיי. פינוק אמיתי!!!! אז תגידו שלא היה לי למה לחכות ולצפות… 🙂 זה מה שתידלק אותי כל חופשת הפסח. שבסופה – זמן לעצמי! והיה שווה כל רגע.

4 צפיות0 תגובות

Comments


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page