top of page
חיפוש

יומולדת 3 לבלוג, או: במיוחד בשבילך

עודכן: 10 בספט׳ 2020

הבלוג בן שלוש. מי היה מאמין!?! שלוש שנים של התמדה וכתיבה, רעיונות והשראות, ביקורים ומפגשים מעניינים, היכרויות מפרות עם (א)נשים ובתי עסק קטנים ושווים. לגמרי זכיתי שתהיה לי את הפינה הזו, לשטוח בה את כל הגיגיי ורעיונותיי. ואתכן – שתקראו ותעקבו ותגיבו ותחבקו את הדבר הזה שנקרא “דלתות”.

*התמונה מכאן.

מכיוון שהשנה האחרונה הייתה מטלטלת, עמוסה, אינטנסיבית, משמחת מאין כמותה ומבשרת טובות עבורי, שוב לא (או יש לומר: עדיין לא) התפניתי להשקיע בנראות הבלוג, לשדרגו ולהפוך אותו לחלק העיקרי בחיי. אני עדיין מעכלת חלק לא מבוטל מהדברים שקרו לי באופן אישי ולנו כזוג וכמשפחה במהלך השנה הזו ובטוחה שעוד יגיע יומו של הבלוג, לשפר חזות ונראות ולקפוץ מדרגה… זה עניין של זמן וסדרי עדיפויות ואני מחכה להזדמנות הנכונה ולפניות המתאימה בחיי. בטוחה שגם זה יגיע מתישהו ובינתיים, שולחת את משאלתי על פני המים ועדיין מקווה להפוך את הכתיבה לחלק הארי בחיי, לעיסוק המרכזי שלי ושואפת לדחוף את הבלוג הזה קדימה. אם יש בין הקוראים שלי מגשימי משאלות – זה הזמן שלכם לקום 🙂

(התמונה המקסימה מפה)

וכנגזרת מהאמור לעיל, מאחר והיה לי פחות זמן השנה להתעסק עם מתנות והגרלות, חשבתי להביא לכאן רעיונות למתנות ש״נופלות בול״. הן אישיות, מעידות על כוונה ומחשבה מאחוריהן, והן תמיד “ידברו” אל המקבל/ת משום שהן ״נתפרו במיוחד עבורו״.

אז הנה כמה רעיונות כשרוצים לתת למישהו אהוב, משהו שווה באמת: משהו ממותג אישית, עם האות הראשונה של שמו, או עם השם המלא בהזמנה אישית.

כמו למשל מחברות שוות בכריכה קשה עם האות הראשונה בשם.

וגם עט עם האות הראשונה (ניתן להשיג גם כן ב״אקססוריז״).

ספלים יפים עם האות הראשונה בשם (כתובה בשחור או בזהב). מאד מהודר ותמיד יילך טוב עם עוגה שתאפו (או תקנו), או עם מארז עוגיות. ומי שלא שותה קפה דרך קבע, יכול להשתמש בספל הזה כמחזיק עפרונות ועטים ולשים על שולחן המשרד.

תיק עם ראשי תיבות של שם המקבל – התאהבתי בתיקים האלה של Madewell שעליהם ניתן להטביע את ראשי התיבות של השם (באנגלית). זה לגמרי מהמם בעיניי, מאד אישי ונעשה בשיא הסטייל.

חותמת עץ עם הלוגו של העסק / עם שם המקבל. הנה לכם רעיון מקורי למשהו ייחודי ואחר, שמדיף ריח נוסטלגי וממלא באווירת רטרו. אני עדיין זוממת לעשות לעצמי חותמת כזו עם לוגו של הבלוג… נעמה אורבך, בעלת הסטודיו “מגשימת מתנות” עושה דברים יפים שכאלה. אגב, כל התמונות של החותמות כאן בפוסט לקוחות מאצלה, באישורה כמובן. הנייד שלה ליצירת קשר: 050-7206030 או בפייס: https://www.facebook.com/magshimat.matanot


צמידים עם השם מוטבע עליהם. אני מאד אוהבת את הדברים של יעל ינאי, הידועה כ- YAYA. חפשו את התכשיטים היפים שלה בפייס או צרו קשר ב-054-8855995.

וגם לילדים מגיע:

לסטודיו ״ממיקה״ יש דברים מהממים לחדרי ילדים ולתינוקות (כי גם הם ראויים…). כריות עם השם רקום עליהן בבדים הורסים, מגבות משויימות ועוד ועוד. תציצו בפייסבוק או באינסטגרם שלה… רק צריך לבחור גוון, דוגמת בד ומוצר ולתת למיכל לעשות את שלה. התוצאה מהממת!!!

קסקט הנושא את שם הילד: מתאים במיוחד לילדים, שכן אין חשש שיתבלבלו עם כובע אחר. השם רקום על הקסקט (ולא מודפס עליו), מה שמאד משדרג בעיניי.

יש לכם רעיונות נוספים למתנות ממותגות אישית!? מוזמנים להוסיף כאן למטה, לטובת הכלל. ושתמיד נחגוג, נשמח, נוכל להעניק, ותמיד תמיד לפנק-לפנק את האהובים לנו.

ואיך אפשר לסיים בלי להודות לכם, קוראים וקוראות, עוקבים מתמידים, שמלווים אותי והופכים את כל הדבר הזה למשמעותי וערכי, חשוב ומשמח???? אלף תודות על הנאמנות, על הליווי, על הפידבק והמילה הטובה. כל אלה יקרים לי מפז!

 ניפגש בשמחות! ♥

12 צפיות0 תגובות

Commentaires


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page