top of page
חיפוש

יומולדת שנתיים או: על עולם הבלוגינג + פרסום הזוכות המאושרות

עודכן: 10 בספט׳ 2020

כידוע לכם, אל עולם הבלוגינג נקלעתי די במקרה. תמיד כתבתי ותמיד קיוויתי שיהיה לי איזה ספר על המדף, או טור בעיתון או במגזין נחשב, אבל מאחר ולא הסתייע, הבלוג סיפק חלופה הוגנת וחביבה ביותר ובהחלט ענה לי על הדרישות והחלומות… כדי להבין איך זה הולך, נחשפתי לביצת בלוגייה שלמה, הן מקומית והן מעבר לים. שוטטתי, קראתי, למדתי, הבנתי מה אני לא רוצה ובעיקר מה אני כן רוצה.

מתוך זה התגבש הקונספט של ״דלתות״: כשמו כן הוא – מאחורי כל דלת מסתתר עולם תוכן אחר ואישי, שחושף חוויות מהיום יום, מהאימהות, מהמשפחה שלי. שפע רעיונות ליצירה, לטיולים, לארוחות, למתכונים, לפעילויות עם הילדים והמלצות ופרגונים לרוב. היה לי חשוב נורא לפרגן לאנשים, לעסקים קטנים ומיוחדים, למקומות מוצלחים, וכל זאת –  מתוך אמונה שלמה שלמילה הטובה יש כוח, ופרגון מהלב יעשה לנו מקום קצת יותר נעים כאן…

הבלוג הוא ״לידה מאוחרת״ עבורי. בדיעבד הוא היה הצורך והרצון שלי כל הזמן, רק שלפני כן כתבתי לעצמי, ואז שני רומנים (שנותרו במגירה בינתיים), ואז שוב לעצמי, עד שהחלטתי שדי. הגיע הזמן לכתוב ולפרסם. לכתוב ולשלוח את לחמי… אז זה המקום שלי לכתוב, אבל גם ללמוד. הבלוג הוא השיעור שלי להיות פחות פרפקציוניסטית. זה המקום ללמוד לשחרר קצת, גם אם זה לא מושלם. הכתיבה בבלוג מגרה את החשיבה, מאתגרת, מעודדת להיות יצירתית, חברותית, חוקרת, מלאת רעיונות. אין לי רגע דל בכל הקשור לבלוג, כי חייבים להתמיד ולכתוב ולהיות הכי מעניינים שאפשר בביצה כל כך שופעת.

לא ידעתי אז עד כמה הכתיבה, העריכה, הצילום, בחירת הנושאים ולעיתים ״המרדף״ אחריהם – כרוכים בהשקעה מטורפת, בזמן מרובה ובהפקה שלא דמיינתי לעצמי. יחד עם זאת, לא הייתי מוותרת על החוויה הזו. על ההיכרות עם אנשים, מקומות, על ההתנסות, התיעוד והחשיפה – על אף שהם לא ברורים מאליהם…

הבלוג דורש התמדה וגם קהל קוראים נאמן שלא קל לגייס בעולמנו אנו, כשיש כל כך הרבה מה לקרוא וכזה היצע של בלוגים אחרים, יפים וטובים לא פחות… זו ההזדמנות להודות לכל מי שעוקב וקורא ומפרגן חזרה, משתף בפייסבוק ומחבק אותי חיבוק וירטואלי (וגם חיבוקים חמים ואנושיים קיבלתי ברחוב!!!). אני מקבלת תגובות חמות מאנשים שלא חשבתי שאפילו קוראים אותי, והתגובות שאני ״נוגעת״ באנשים ובחיי משפחות – שווה הכל מבחינתי. זכות עצומה היא להשפיע והכתיבה היא התרפיה האולטימטיבית לנפש שלי. אז באמת תודה רבה לכולכם, מעומק ליבי!

ועכשיו, אחרי שחפרתי לכם פה למעלה וגם שבועיים של חפירות רציניות בנוגע להגרלות בבלוג, קבלו בבקשה את הזוכות המאושרות בשוברי מתנה:

הזוכה הראשונה בשובר מתנה של 150 ש”ח ל – “עד עיצובים” היא ליאת בלזר. והזוכה השנייה בשובר מתנה של 150 ש”ח ל- “Mishi – House of Style” היא סוזאנה טפר צרויה. מזל טוב לשתיכן ♥ ואתן מוזמנות ליצור איתי קשר בפרטי (דרך הפייסבוק) כדי לקבל את השוברים.

תודה לכל מי שהשתתפה בהגרלות, קוראת את הבלוג ולאלו שרק התחילו לעקוב. שימחתן אותי מאד. ומבטיחה עוד הטבות לקוראות הבלוג הנאמנות – ממש בקרוב.

ותודה אחרונה וענקית ליונת ושיר המהממות מ”עד עיצובים“, חנות המתנות והסטיילינג האהובה עליי ביקום, ולמיכי, הלא היא מיכל רבן המדהימה מהבוטיק המשובח ואנין הטעם “Mishi – House of Style“. כולכן נשים משפיעות, נעימות ומעוררות השראה בעיניי וכייף תמיד לבקר אתכן ואצלכן. תודה על שיתוף הפעולה ועל רוחב הלב. תבורכנה ♥

7 צפיות0 תגובות

Comments


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page