top of page
חיפוש

חדרים של יופי 

עודכן: 10 בספט׳ 2020

עד היום אני זוכרת איך הייתי מתלווה אל אימא שלי ומסתובבת איתה בין אדריכלים ומעצבי פנים, במושבים מרוחקים וממלאי השראה, בחנויות רהיטים ובמקומות יפים אחרים, נותנת את דעתי על דברים מיוחדים, בוחרת פריטים שאהבתי לחדרי החדש, מקשיבה, לומדת. הייתי בת 18, קצת לפניי גיוס, אבל הוריי היו במסע שלהם לבניית בית והייתה לי הזכות להצטרף ולהיות חלק ממנו. היום, כשאני מביטה סביב בבית שלהם, אני נזכרת בלבטים שהיו כלפי פריטים מסוימים, ב”אהבות ממבט ראשון” שהתרחשו, במקומות שחזרנו אליהם שוב ושוב כדי לחפש עוד ספסל מיוחד, עוד כד מרשים, עוד פתרון לקשט פינה כזו או אחרת בבית, למצוא את הדבר הנכון למקום הנכון. במבט לאחור, אפשר היום לראות כמה נחת רוח כל הפריטים האלה גורמים לבעליהן וכמה יופי ואופי הם מוסיפים לבית.


ובאשר למקום הספיצפי הזה: האמת, שחשבון האינסטגרם שלהם כבש אותי והפכתי לעוקבת מושבעת. נכון, גם בגלל שבתקופה הנוכחית יש לי יותר עניין בריהוט ועיצוב הבית, אבל גם ובעיקר כי הפריטים המצולמים יצרו ״אווירה״, סיפרו סיפור ועשו לי חשק לתפוס בעלות על כולם… נזכרתי שחברה טובה פעם סיפרה שקנתה שם ומכיוון שיש לי חיבה רצינית למושבים, שלעד יסקרנו אותי ויקסמו לי, החלטתי ״לשטוף את העיניים״ ולהרחיק עד למושב בני דרור הפסטורלי ולהיווכח בעצמי מה יש בה, בחנות הקרויה: טורקיז האוס.


ובכן, רבותיי, הכל! יש בה הכל! החל מפריטים יפים לבית כגון כלי מלמין הורסים (אך יקרים להחריד), חפצי נוי וצנצנות זכוכית מקסימות לשתייה, שעוני קיר ומראות יפהפיות וכלה בפינות אוכל, פינות ישיבה לסלון וריהוט גן. לחדרי האמבטיה אפשר למצוא שידות אמבטיה, כיורים מעוטרים בעלי צביון מיוחד ואפילו ברזים. יש מגוון עצום של ידיות יפות לבחירה שאפשר להתאים לכל רהיט וגם אוסף אותיות לועזיות ועבריות מהן אפשר להרכיב את שם המשפחה, שם העסק וכו׳. אוספים של שלמות!בחנות, שמבחוץ נראית כמו ״בית״ קטן וצנוע, הסתתרו עוד ועוד חדרים, כל אחד מהם טומן בחובו עולם ומלואו. הכורסאות בעלות הסגנון הייחודי, הכריות האקלקטיות, תמונות הקיר, פרחי המשי, האגרטלים, המשרביות המעוצבות – יוכלו להוסיף עניין לכל פינה בכל בית, ולבסוף – הגינה הייחודית, עם מזרקות המים, שולחנות הגינה מעוטרי הפסיפס, והאריחים המעניינים במבחר אינסופי.החנות מאד מזמינה לבוא, להסתובב, לקבל השראה ולהתאהב וכל כך כיף לדעת שהיופי נטול גבולות: תמיד יהיו עוד דברים יפים, ותמיד מענג לשטוף את העיניים ולעיתים גם להתחדש ולרענן. נראה כי לדברים היפים אין סוף!


לא מעט פריטים שכבשו את ליבי בסיורי שם היו בצבע טורקיז ותהיתי אם יש קשר בין בחירת הסחורה לבין שם החנות… 🙂 ככה או ככה, כייף של מקום להסתובב בו ולהתחדש ממנו.


והנה עוד כמה תמונות של פריטים שאהבתי במיוחד, שגם אתם תוכלו ליהנות:

טורקיז האוס: רחוב התאנה פינת החרוב, מושב בני דרור טלפון: 077-5100371

ופיד האינסטגרם המדהים שכדאי להתרשם ממנו ולספוג אווירה: https://instagram.com/turkizhouse/ 

צפייה 10 תגובות

Comments


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page