top of page
חיפוש

דווקא עכשיו: התוכנית לחיבור אסתטי

לא להאמין שהרגע הזה הגיע!

כל כך חיכיתי לו, והנה, סוף-סוף התוכנית לחיבור אסתטי, מוכנה ומזומנה עבורכן.

למעשה, בתחילת יולי הבלוג חגג 8 שנים להיווסדו. 8 שנים של פעילות וכתיבה ורעיונות והשראה - והיד עד נטויה. אז אמנם השנה לא התייחסתי ליום ההולדת הזו כפי שצריך. לא כתבתי פוסטים מפונפנים ולא התארגנתי עם מתנות והגרלות. ומצד שני, אין חגיגה טובה מזו - לציין יומולדת עם מוצר חדש, ערכי, אסתטי, השראתי ומרחיב נפש, שיוצא סוף סוף לאור והוא תולדה של דרך ארוכה של התפתחות וחשיבה ושכולו נתינה.אז מה זה בדיוק - התוכנית לחיבור אסתטי? זהו למעשה, ממתק יומי. משהו קטן שיעשה לכן טוב על הלב. משהו שיזכיר לכן את עצמכן. משהו שיהיה לכן כעוגן בימים סוערים, כמו בתקופה האחרונה. ועכשיו גם החופש הגדול. ועבור רבות מאיתנו זוהי יציאה מהשגרה הטובה. והחום המעיק... אז מדי יום, במשך 21 ימים (אומרים שזה הזמן הדרוש לסגל הרגל חדש בחיים) יישלח אליכן למייל ניוזלטר ובו איזשהו רעיון אסתטי, פנימי או חיצוני, שאני ממליצה לכן לאמץ אל חייכן במידה זו או אחרת, להתנסות בו או לפתוח את עצמכן למשהו חדש עבורכן.

תמצאו שם מגוון המלצות (לא ממומנות), מתכונים, קישורים, רעיונות, שירים יפים ותכנים שירחיבו לכן את האופקים, ידחפו אתכן להיכרויות חדשות ו״ייפתחו לכן את הראש״, את המחשבה, ובמיוחד – את הלב.

וכמובן, תהיה גם מוסיקה טובה.בכל יום תחשפו לרעיון אחר, לרובד נוסף, לעומק שונה. שום יום הוא לא כמו קודמו, מלבד האסתטיקה שבה הדברים מוגשים לכן. בכל יום תקבלו עוד מידע ועוד רציונל שעומד מאחורי הרעיון המוצע. בכל יום תוכלו לרקוד לצלילי שיר חדש, ולהנות משפע המלצות ורעיונות ליישום ולביצוע. בכל יום, תרגישו קצת יותר קרוב לעצמכן - במחשבה, בכוונה, בהתרחבות הלב.


נוכל ״לדבר״ על זה (הווטסאפ שלי תמיד זמין עבורכן לשאלות ומחשבות), להפרות זו את זו ולסגל הרגלים ברוכים לחיים אסתטיים - ולא רק כאלו שקשורים באסתטיקה הגלויה לעין, אלא גם הרגלים שמעורבת בהם אסתטיקה פנימית, מוסווית, בלתי נראית, שמקורה במעמקי הנפש שלנו. אז איך כל זה בעצם נולד? ולמה? את התוכנית הזו הגיתי אי שם, בין גלי הקורונה והסגרים. חשבתי שיהיה כייף לקבל מדי יום תוכן, שיזכיר לך את ה- center שלך, כדי שישים זרקור על מה שחשוב לאמץ בחיים, על מה שמעלה לנו את המצב רוח, משפר את ההרגשה, ״שומר״ עלינו ומגביר את האושר שלנו. חשבתי שיהיה נכון להאיר על מה שכדאי להתנסות בו, ועל מה שחשוב לשמור עליו - כדי שכל מעגלי החיים שלנו יושפעו ממנו לטובה.


קשה לקלוט, אבל תצטרכו לסמוך עליי כשאני אומרת, שזה כמעט שלוש שנים שאני מתעסקת בתוכנית הזו. התוכנית לחיבור אסתטי.

העיצוב הגרפי והעניין הטכני היו הסיפור המכריע כאן, ובכל זאת התיישבתי לכתוב, מבלי ממש לדעת איך אוציא את זה לפועל.

הכתיבה, כמו תמיד - נבעה ממני. כתבתי על 21 הרגלים אסתטיים, שמוטב לנו לאמץ אל חיינו כדי לשדרג אותם ולעטוף את עצמנו ביופי חיצוני, אך גם פנימי.

הוספתי רציונל - מדוע חשוב להכניס את ההרגל או החיבור הזה לחיינו.

ליקטתי 3-4 המלצות בכל אחד מההרגלים. לפעמים גם מתכון, לעיתים שירה (poetry), וכמובן צילומים יפים והרבה אהבה.

ולבסוף, חיברתי פסקול, איזושהי מוסיקה שתיצור יחד עם השירים משאר הימים - פלייליסט מקסים, שיזכיר לכן את החיבור האסתטי.


הייתי מבסוטה מהתוצר, ועכשיו נותר הפן העיצובי והאתגר הטכני, שלקחו הרבה יותר מדיי זמן משרציתי או ייחלתי, אבל בסוף יצאו מספקים וטובים דיים בשביל לשלוח אותם אליכן.אז באהבה רבה, אני מציעה לכן כאן את האתגר המיוחד הזה: התוכנית לחיבור אסתטי. בכל יום (התכנים מתקבלים בתיבת המייל שלכן בכל 24 שעות מרגע ההרשמה) תתעוררו לתוכן חדש, לערך אחר ולנדבך נוסף שיוכל להצטרף לשגרת חייכן ולעזור לכן לצלוח את הקיץ החם הזה, ובכלל – את החיים – בהנאה, בכייף ועם הרבה משמעות.

מזמינה אתכן להצטרף דווקא עכשיו, בעיצומו של הקיץ ולהתפנק בתוכנית הזו. דווקא כשאין שיגרה מסודרת, דווקא כשקשוח לפרקים עם הילדים ומג'נגלים את החיים, דווקא בין נסיעות וחופשות... זה לא דורש יותר מכמה דקות קריאה, אבל מבטיחה לכן שתחשבו על זה הרבה אחרי. וכמה כייף שיש איזשהו עוגן, כשכל יום, כמו שעון, מגיע איזשהו תוכן שמחובר אליכן, שמסקרן אתכן, שמפרה אתכן ושומר עליכן.

אז מה אתן אומרות? תתחברו?

מחכה לשמוע מכן ♥


255 צפיות0 תגובות

תגובות


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page