top of page
חיפוש

הקוסם המקסים

עודכן: 10 בספט׳ 2020

חודשים מראש הוא קדח לי שהוא רוצה קוסם ביום הולדתו. שנה לפני הוא הראה לי בכל יום תמונה של עוגה אחרת שהוא רוצה שאכין עבורו. הוא שלל בתוקף מקום בו שקלנו לקיים לו את האירוע ״כי חברים אחרים מהגן כבר חגגו שם, ואני לא רוצה להיות קוף אחרי בנאדם״ 🙂 הוא ביקש שכל המשפחה תהיה נוכחת במסיבה שלו, בנוסף לילדי הגן, עם דגש על נוכחותו של הדוד האהוב שלו. בקיצור, לילד מלאו 6 אבל הוא בהחלט יודע מה הוא רוצה.


אז מאד השתדלנו לכבד את רצונותיו ולהישמע לו וכשאמר קוסם ידעתי מייד את מי נזמין. את אורן ראיתי מופיע במיטבו פעמיים קודם, אצל חברה שעל טעמה ושיפוטה אני מאד סומכת. ואכן ימי הולדת אצלה היו מוצלחים וידעתי שאין טעם לחפש עוד.

מכיוון שאורן היה תפוס בתאריך שרצינו ואז חדר האירועים בו רצינו לחגוג היה תפוס – יצא שגלשנו למרץ, למרות שיום ההולדת המקורי בכלל חל חודש קודם. כך יצא שחגגנו שבוע אחרי שבוע לאמא שלי, למייקוש, ולי עצמי… 🙂 רק שמחות, בהחלט נכון, אבל דמיינו כמה שעות ביליתי במטבח לטובת כל אלה! 🙂


ובכן, אורן הגיע להתארגנות כשעה לפני תחילתה של יום ההולדת והקים לעצמו את התפאורה בשקט ונועם ומבלי להטריד. הוא קיבל את הילדים בחיוך ועם מוסיקה ברקע ואחרי שהתנפלו על כוסות הממתקים הנדיבות שהוצעו להם, התיישבו מדושני סוכר, מלח ועונג למופע קסמים מרהיב.


ילדי יום ההולדת, מייקי ויואב – חברו הטוב, היו העוזרים של אורן וקיבלו גלימות מהודרות, ישבו לצידו, סייעו לו, אך גם השתתפו.


ועוד איך השתתפו!!!

והחברים? ילדי גן חובה (וביניהם גם ילדי טרום חובה) ישבו שעתיים מרותקים. הם צחקו, ונדהמו ושיתפו פעולה והיו נראים מבסוטים למדיי, מה גם שהמבוגרים שנשארו בסביבה התעניינו לא פחות.אורן הוא מהקוסמים הצנועים. הוא מחייך בנועם ומדבר בשפה יפה ומכבדת. הוא שקט ונעים, בלי גינוני שיגעון גדלות למיניהם ו״כל הצועק – זוכה״. לא, לא! רגוע. ומעניין ומתוק ולא מתלהם.


והפעם – נחשו מה  – אפילו אני נהניתי במהלך יום ההולדת!!! למה? אני אסביר: אני בדרך כלל סוליסטית: אוהבת לחגוג לילדים שלנו ימי הולדת לבד. לקנות את הציוד, להכין את הכיבוד, לבחור את הבגדים לילדים לקראת האירוע, להתרגש איתם…. אני נהנית מסידור המקום, מהלבשת השולחנות, מתכנון יום ההולדת על כל שלביו. ואני נהנית גם אחרי – כשהאירוע מאחורינו ואני יודעת שעבר בהצלחה והילדים מרוצים. זה הכי חשוב!!! בקיצור, אני נהנית מהדרך. מהתהליך של לפני ואחרי. אבל במהלך האירוע, בשעתיים האלה שלקראתן נערכים כל כך ועובדים כה קשה, אני פשוט לא מצליחה ליהנות. אני מתרוצצת, ומסדרת, ודואגת שהפיצה תגיע בזמן, ומרימה פסולת, ומסתכלת שכולם בסדר, ודרוכה לקראת טקס העוגה, ומתי להדליק את הנרות והופ! עברו להן שעתיים ולא ממש הצלחתי לרוות נחת מכל הסיפור. אבל הפעם הזו הייתה שונה! וההבדל היה נעוץ בכך שחגגנו במשותף עם יואבי, חבר של מייקי. הפעם, ברגע האירוע הנחתי לעצמי לשחרר. ״מה שיהיה יהיה״, זמזמתי לעצמי, מה שאפשר לי ממש ליהנות. אולי כי האחריות לא רבצה רק עליי, וחוץ מזה, הכל היה נראה נורא בשליטה. בגזרת בילדים היה זורם ונוח, בגזרת המבוגרים היה טעים ונעים, ולא ממש הייתה סיבה לדאגה.


אז הפעם הראשונה שחברנו למישהו וחגגנו בזוג – עברה בהצלחה. זכיתי בפרטנרים נוחים ומקסימים לחגיגה הזו, שזרמו איתי ועם הפרפקציוניזם המטורלל שלי, שלא לדבר על היתרון הגדול בחלוקת העלויות של כל ההפקה. פשוט תענוג! היה קליל וזורם ואיכותי ומאחלת לעצמנו עוד הרבה חגיגות מוצלחות שכאלה.עם אורן הקוסם, כמובן! אורן הקוסם – 052-629-9202

8 צפיות0 תגובות

Comments


hello-revival-2_NRQBcggnU-unsplash.jpg
%D7%9B%D7%AA%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D
מריחה-צבע-yurehz-דנה-דלתות.png
ellieelien-MpOw8c_wPio-unsplash.jpg
alyssa-strohmann-tnpr-hPOta0-unsplash.jp
bottom of page